Petek Bakımı

Kombi Petek bakımı hizmetleri, İstanbul geneli olarak kombi servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda petek bakım işlemlerinizide yapmaktadır.

Petek bakımları uzman bakım ekibimiz tarafından yerinde yapılır. Petek bakımı yapılmadan önce bakım motorumuz peteklerinize bağlanarak itina ile temizlenir. Temizlendikten sonra sonra petekleriniz ilaçlanır ve kireçlenme olasılığıda ortadan kalkmış olur. Kombi petek bakımı özen ve detay isteyen bir uygulamadır. Birçok kombi servisi petek bakımı yapıyoruz diye peteğinizin içindeki suyu boşaltır ve yerine yeniden su veriri ve bunuda petek bakımı olarak adlandırır. Bu petek bakımı felan değildir değerli müşterilerimiz, Eğer sizler gerçek anlamda bakım yaptırmak istiyorsanız o zaman gerçek bir bakım servisi çağırmalısınız aksi taktirde paranız boşa gidecektir.

Kombi servisimiz bünyesinde yer alan PETEK BAKIM ekibimiz teknolojinin de nimetlerinden faydalanarak sizlere hizmetin en iyisini uygun fiyata sunuyor. Bakım için özel olarak donatılmış araçlarımız ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası bütün ilçelere semtlere petek bakım servisi sunuyoruz.

Petek Bakımı, Petek Temizliği işlemleriniz Kombi Servisimiz tarafından itina ve özenle yapılmaktadır.

Petek Bakımı, Petek Temizliği işlemleriniz Kombi Servisimiz tarafından itina ve özenle yapılmaktadır.

PETEK TEMİZLİĞİ

Petek temizliği yani petek bakımı, Bu işlem birçok şekilde adlandırılabilir ama genel olarak bilinen adları petek temizliği ve petek bakımıdır. Peteklerinizin temizliği sizler için önemli bir unsurdur. Pislik petekler ısınmaz, ısınsada geç ısınır ve tam anlamıyla yüzde yüz ısınma sağlamaz. Peteklerinizden tam anlamıyla verim almak için petek temizliğinin yanında petek ayarlarınızıda yaptırmanız gerekmektedir. Bazı petek modellerinde sıklıkla karşılaştığımız etkenlerden biride peteklerinin yarısının ısındığı ve diğer yarısının ısınmadığı, ısınsada çok az ısındığı konusunda. Bu petek modelleriniz ile alakalı bir durum olabilir ama peteklerinizin temiz olur olmaması ilede alakalandırılabilir. Petek temizliği yaptırdıktan sonra yine aynı sorunu yaşıyorsanız o zaman peteklerinizi idareli ve akıllıca kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu tavsiyeler nelerdir diye soruyorsunuz şimdi. Gün içerisinde kullanmadığınız odalarınızın peteklerini üst tarafındaki vanasını kapatmanızı öneririz. Bazıları klimanın alt vanasını kapatıyor, Bu kesinlikle yanlış bir tercih değerli müşterilerimiz. Peteklerinizin alt vanasını asla kapatmayınız, Su akışını sağlayan alt vana tesisatıdır aksi taktirde diğer peteklere suyun gitmesini engellemiş olursunuz ve buda diğer peteklerinizin ılımasına bile müsade etmez. Petek bakım servisimizi arayarak gerekli bilgileri alabilir ve hizmetlerinizden, kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Comments are closed.